Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

The Rasmus powraca na koncerty w Polsce!

Mająca na swoim koncie ponad cztery miliony sprzedanych płyt rockowa formacja z Finlandii The Rasmus, wraca po pięciu latach przerwy do polskich fanów!

Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel In The Shadows stał się hitem na całym świecie.

W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana klimatu zdecydowanie odbiła się na nowej twórczości grupy.

O nowym singlu The Rasmus „Paradise” (z ang. „Raj”), Lauri mówi: „Raj jest rzeczą względną. To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.”

Koncerty odbędą się 12 listopada w Stodole (Warszawa oraz 14 listopada Kwadrat (Kraków). Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek o godzinie 10:00 i dostępne będą na stronach www.LiveNation.pl oraz www.Stodola.pl.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 31 marca, 2017
Close
%d bloggers like this: