Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Tinie Tempah wystąpi w Warszawie

Brytyjski raper Tinie Tempah wystąpi 12 listopada w warszawskim klubie Progresja Music Zone. Bilety na koncert trafiły już do sprzedaży.

27-letni brytyjski raper swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w 2005 roku, a dwa lata później stworzył markę Disturbing London związaną z muzyką i modą. Ogromną popularność na całym świecie przyniósł mu wydany w 2010 roku krążek „Disc-Overy”, na którym znalazły się takie hity, jak „Pass Out” czy „Written In The Stars”. Idąc za sukcesem albumu, Tinie miał okazję dzielić scenę z wieloma artystami – m.in. supportując Rihannę, Jay-Z czy Chase & Status, występować na czołowych festiwalach – m.in. Coachella czy Glastonbury a także współpracować z takimi nazwiskami jak Wiz Khalifa, Soulja Boy czy Ellie Goulding.

W 2013 ukazał się drugi album artysty pt. „Demonstration”, który zawierał tak popularne utwory, jak m.in. „Trampoline” (z Diplo i 2 Chainz), czy „Children Of The Sun” z udziałem Johna Martina. Inni artyści, których również możemy usłyszeć na krążku, to m.in. Ella Eyre, Big Sean i Paloma Faith.

Po 3 latach od koncertu na Orange Warsaw Festival, raper nareszcie powróci do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej najnowszy album „Youth”. Już dziś znamy trzy single pochodzące z płyty, czyli „Not Letting Go” z udziałem Jess Glynne, „Girls Like” ze szwedzką wokalistką Zarą Larsson, a także dopiero wydany utwór „Mamacita”. Bilety na wydarzenie są dostępne w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, salonach Empik oraz w Progresja Music Zone.

(Visited 53 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 2 lipca, 2016
Close
%d bloggers like this: