Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Tinie Tempah na koncercie w warszawskiej Progresji!

Zapraszamy na koncert jednego z najgorętszych artystów światowej sceny muzycznej – Tinie Tempah, który już w listopadzie tego roku zawita z powrotem do Polski! Koncert odbędzie się 12 listopada w warszawskim klubie Progresja.

27-letni brytyjski raper swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w 2005 roku, a dwa lata później stworzył markę Disturbing London związaną z muzyką i modą. Ogromną popularność na całym świecie przyniósł mu wydany w 2010 roku krążek Disc-Overy, na którym znalazły się takie hity, jak Pass Out czy Written In The Stars.

Idąc za sukcesem albumu, Tinie miał okazję dzielić scenę z wieloma artystami – m.in. supportując Rihannę, Jay-Z czy Chase & Status, występować na czołowych festiwalach – m.in. Coachella czy Glastonbury a także współpracować z takimi nazwiskami jak Wiz Khalifa, Soulja Boy czy Ellie Goulding.

W 2013 ukazał się drugi album artysty pt. Demonstration, który zawierał tak popularne utwory, jak m.in. Trampoline (z Diplo i 2 Chainz), czy Children Of The Sun z udziałem Johna Martina. Inni artyści, których również możemy usłyszeć na krążku, to m.in. Ella Eyre, Big Sean i Paloma Faith.

Po 3 latach od koncertu na Orange Warsaw Festival, raper nareszcie powróci do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej najnowszy album Youth. Już dziś znamy trzy single pochodzące z płyty, czyli Not Letting Go z udziałem Jess Glynne, Girls Like ze szwedzką wokalistką Zarą Larsson, a także dopiero wydany utwór Mamacita.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 22 sierpnia, 2016
Close