Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Title czyli nowy album Meghan Trainor

Meghan Trainor, artystka którą wszyscy poznaliśmy dzięki jej wielkim hicie wakacyjnym, zatytułowanym „All About That Bass”, którego to lata 70/80 zabierały w wir tańca każdego z nas, a przez samych krytyków była nazywana „Song of Summer”. 

Album zatytułowany identycznie co utwór znajdujący się na nowym krążku wokalistki, ma zostać wydany 13 stycznia z pod skrzydeł wytwórni Epic Records, która to już na swoim koncie albumy takich osób jak m.in.: Ciara, Avril Lavigne czy jednym z najlepiej sprzedanym albumów w historii, Michaela Jacksona.

Informacje jakie możemy najczęściej usłyszeć o tym albumie to to, że ma być on dla każdego, nie ważne od tego jak wygląda, ile ma lat. Ma po prostu być ciekawą ucieczką na chwile od codzienności i uznania, że tak naprawdę każdy może być kimś ważnym dla kogoś, ale też nie martwić się zdaniem innych.

A o to lista wszystkich 11 utworów jakie będziemy mogli usłyszeć:
1.   The Best Part (Interlude)
2.   All About That Bass
3.   Dear Future Husband
4.   Close Your Eyes
5.   3am
6.   Like I’m Gonna Lose You
7.   Bang Dem Sticks
8.   Walkshame
9.   Title
10. What If I
11. Lips Are Movin

Przy czym oczywiście wręcz trzeba zaznaczyć ostatni utwór Lips Are Movin, który mogliśmy usłyszeć jako drugi singiel promujący nadchodzący album

Co jeszcze warto zaznaczyć, że już teraz możemy posłuchać utworów z  nowego krążka na Yt, Spotify bądź już kupić niektóre utwory z Itunes’a(większość dostępna jednie od 12.01 przy zakupie całego albumu- czyli dzień szybciej niż w sklepach)

Już teraz po przesłuchani dostępnych utworów na Spotify mogę śmiało powiedzieć, że płyta jest godna tego by pomyśleć dobrze nad zakupem, ponieważ uderza idealnie w rytmy człowieka pozwala na chwile zapomnieć o wszystkich trudnościach. Zaś dla osób, które jeszcze nie słyszały, jest wersja audio utworu Title, bądź  nasz wakacyjny hit

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 6 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: