Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Zestawienia

Tove Lo zagra w Warszawie. Sprawdź najlepsze występy wokalistki na żywo

Do warszawskiego koncertu wokalistki zostało nieco ponad 3 tygodnie. Autorka takich hitów jak Habits, Talking Body, Cool Girl czy True Disaster wystąpi w klubie Stodoła 19 czerwca. Bilety dostępne są w sprzedaży!

Koncert zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy więc przygotować zestawienie występów na żywo wokalistki. Sprawdź, jak radzi sobie Tove Lo i przyjdź na koncert do Stodoły! Piosenkarka znana ze swojej twórczości i z ekscentrycznego (dla wielu osób) wizerunku, wystąpi również dzień wcześniej (18.06.2017) na PGE Narodowym w Warszawie jako support przed zespołem Coldplay. Tove Lo wystąpiła gościnnie w piosence Fun z ostatniego albumu Coldplay.

Szwedka zadebiutowała w 2014 roku, wydając płytę Queen of the Clouds, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, a jej utwory przekroczyły magiczną liczbę miliarda odsłuchań w serwisie Spotify. Lady Wood to drugi album wokalistki. Krążek ten poszerza horyzonty artystki, pokazuje różne sprzeczności, jest bardziej dopracowany i feministyczny w swojej treści.https://youtu.be/D5O_tLZuISk

https://youtu.be/FOPjnj1q0TIhttps://youtu.be/ekmEuwhkqBo

(Visited 34 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 27 maja, 2017
Close
%d bloggers like this: