Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 10:17 am DZIAŁ NEWS

[TYLKO U NAS] Mesajah zapowiada nowy album. Znamy tytuł i wiemy, kiedy się pojawi!

Mesajah to wokalista i autor tekstów, znany ze swojego charakterystycznego stylu muzycznego, łączącego reggae, dancehall i pop. Po czasie nieobecności wydawniczej, artysta planuje powrócić z nowym materiałem.

Jego muzyka jest pełna pozytywnej energii, a teksty poruszają tematy miłości, pokoju, wolności i empatii. Mesajah często sięga po uniwersalne przesłania, które mają na celu zainspirować słuchaczy do refleksji i działania na rzecz lepszego świata.

W swojej karierze wydał kilka albumów, w tym Ludzie prości (2008), Jestem stąd (2012), Brudna prawda (2013) i Powrót do korzeni (2016). Jego utwory, takie jak Każdego dnia czy Lepsza połowa, zdobyły duże uznanie i stały się hitami radiowymi.

Mesajah – Każdego dnia

Mesajah – nowy album już w 2023 roku!

Mesajah to artysta, który nie tylko wspaniale śpiewa, ale również przekazuje pozytywne przesłanie i inspiruje swoją muzyką. Niedługo ponownie będziemy mogli zapoznać się z nową muzyka artysty.

Z naszych źródeł dowiedzieliśmy się o nadchodzących planach wokalisty.

Artysta jest już w ostatniej fazie pracy nad nowym materiałem. Jego nadchodzący album, po 7 letniej przewie wydawniczej, pojawi się w przeciągu nadchodzących 2/3 miesięcy. Nowej płyty spodziewać się możemy na przełomie lata i jesieni.

Płyta, która stylistycznie ma być podobna do całej twórczości wokalisty została nazwana 36,6.

fot. Emilia Brzozowa Photograpy/Mesajah

(Visited 79 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 11 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: