Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Ella Eyre i Chlöe Howl na Juwenaliach Gdańskich!

Mamy przyjemność zaprosić na wyjątkowe, 4-dniowe wydarzenie organizowane przez trójmiejskie samorządy studenckie i Miasto Gdańsk, podczas którego wystąpią takie gwiazdy jak Ella Eyre czy Chlöe Howl.

Juwenalia Gdańskie to największy festiwal studencki w Trójmieście i nieodzowny punkt w kalendarzu każdego studenta. Pierwszy raz w historii tego regionu, samorządy studenckie i Miasto Gdańsk jednoczą swoje siły, aby wspólnie zorganizować nowe, niepowtarzalne wydarzenie. 6 uczelni i 6 razy więcej atrakcji, przygotowanych nie tylko dla studentów, ale także dla mieszkańców Trójmiasta oraz gości odwiedzających te miejsce. Cztery dni wypełnione imprezami kulturalnymi, rozrywkowymi i sportowymi – a przede wszystkich koncerty gwiazd, jakich Gdańsk nigdy wcześniej nie gościł.

W ramach koncertów wystąpią m.in. Pezet, Organek i Kult, ale największymi gwiazdami wydarzenia będą niewątpliwie 2 brytyjskie artystki, czyli Ella Eyre – wokalistka o bardzo mocnym głosie, znana z nagranego z zespołem Rudimental kawałka Waiting All Night oraz Chlöe Howl – autorka takich tanecznych hitów jak Rumour czy Paper Heart.

(Visited 41 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , Last modified: 15 maja, 2018
Close
%d bloggers like this: