Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Eurowizja

Ukraina nie chce Maruv na Eurowizji!

Maruv ma obecnie 24 godziny na zdecydowanie czy jedzie do Rosji na 2 koncerty, czy na Eurowizję, podczas której reprezentować będzie Ukrainę.

Takie warunki postawił nadawca publiczny UA:Pershyj zwyciężczyni wczorajszego Vidbiru, czyli Maruv. To właśnie ona podczas wczorajszego finału z piosenką Siren Song zdobyła 1 miejsce, co oznaczało wyjazd do Tel Avivu i udział w Eurowizji w barwach Ukrainy.

Okazało się, że wokalista jeszcze przed Konkursem Piosenki Eurowizji ma zaplanowane koncerty w Rosji. Artystka ma lub miała zagrać 6 kwietnia w Moskwie i 12 kwietnia w Petersburgu. To wszystko za sprawą promocji albumu Black Water, który piosenkarka promuje na koncertach w Europie i poza nią.

Ewidentnie widać tu zagranie polityczne ze strony ukraińskiej UA:Pershyj. Ukraiński nadawca dał sobie 2 dni na przemyślenie, czy Maruv jest odpowiednią osobą do reprezentowania zółto-niebieskich barw.

Maruv to projekt muzyczny stworzony w 2017 roku. Twórcą, solistką i autorką piosenek jest Anna Korsun. W maju 2017 roku ukazał się debiutancki album Stories. We wrześniu Anna rozpoczęła współpracę z muzykiem i producentem dźwięku Boosinem i wspólnie wydali dwa single Spini i znane wśród słuchaczy Drunk Groove. Ostatnim wydawnictwem Maruv jest płyta Black Water, która ukazała się pod koniec września 2018 roku.

(Visited 17 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 24 lutego, 2019
Close
%d bloggers like this: