Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Unikatowa reedycja „Styli” DJa 600V

24 kwietnia na rynku pojawi się reedycja szóstego albumu żywej legendy polskiego hip-hopu, DJa 600V zatytułowanego „Style (operacja: zrób to głośniej)”. Wznowienie będzie zawierało zmienioną tracklistę!

Style (operacja: zrób to głośniej) to szósta z kolei autorska płyta DJ 600V, która została wydana w grudnia 2004 roku. Krążek promowały wówczas utwory Bujaka! i Esencja, do których zrealizowano teledyski. Album „Style (operacja: zrób to głośniej)” zawiera bardzo zróżnicowany materiał, wiele brzmień i rytmów, wiele pomysłów i eksperymentów. Na płycie można usłyszeć zupełnie old schoolowe dźwięki rodem z końca lat 80-tych, jak i futurystycznie brzmiące produkcje nie tracące na aktualności nawet dziś. To ewidentny klasyk polskich produkcji hip-hopowych. Gośćmi na płycie jest czołówka polskiej sceny: Pokahontaz, Pona, O.S.T.R. Numer Raz, Analogia, Rufin,TeDe czy PWRD.

Reedycja płyty niesie za sobą zmiany w trackliście. Zniknęły utwory „Stylowe Intro”, „Kup Album, Outro” oraz „Głośno & Wyraźnie (Remix)” na rzecz ponad 9-minutowego kawałka „A pamiętasz jak” z gościnnym udziałem takich raperów, jak: Ten Typ Mes, Pezet, Małolat, Numer Raz, Ero, Kosi, Diox, Hades, Vienio, Włodi, Pelson, Juchas czy Onar!

Reedycja płyty „Style (operacja: zrób to głośniej)” będzie miała premierę 24 kwietnia bieżącego roku.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 2 kwietnia, 2015
Close
%d bloggers like this: