Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Urszula Dudziak w Domu Kultury Victoria już 26 stycznia!

Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert Urszuli Dudziak, który odbędzie się już 26 stycznia w ramach „Domu Kultury Victoria” w warszawskim hotelu Victoria!

Dom Kultury Victoria” to cykl spotkań muzycznych i teatralnych, które będą odbywać w sali koncertowej hotelu Victoria, od grudnia 2014 do końca czerwca 2015. Z uwagi na wyjątkowe miejsce organizatorzy chcą umożliwić przede wszystkim uważne posłuchanie w kameralnej i jednak niecodziennej atmosferze tego, co ma do zaproponowania artysta oraz umożliwienie mu nawiązania jak najbliższego kontaktu z publicznością. W doborze wykonawców nie jest najważniejsza popularność na listach przebojów, lecz ciekawa muzyka z dobrym tekstem i indywidualność artysty, taką samą zasadę przyjęliśmy przy doborze spektakli teatralnych.

O Urszuli Dudziak pisać wiele nie musimy. Artystka, która stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci jazzowych na polskiej scenie muzycznej, pomimo wielu lat spędzonych na scenie nadal zaskakuje niezwykłą muzyczną wrażliwością, spontanicznością i energią. Jej „Papayę” znają wszyscy nie tylko w naszym kraju. Wokalistkę, która głosem operuje jak mało kto, na żywo zobaczyć trzeba.

Urszula Dudziak
Data: 26.01.2015
Godzina: 20:00
Miejsce: Hotel Victoria, ul. Królewska 11, Warszawa

Bilety dostępne przed koncertem w hotelu Victoria, w kasach Empik oraz na www.eventim.pl.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 17 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: