Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Występy na żywo

Vans przedstawia premierowo trzeci sezon Sidestripe Sessions na YouTube

Oryginalna marka kultury młodzieżowej oraz ikona kreatywnej ekspresji Vans, ogłasza powrót międzynarodowej serii muzycznej Sidestripe Sessions, celebrując tym samym współpracę artystów, ich różnorodność oraz wyrażanie osobowości poprzez muzykę i sztukę.

Składające się z dwóch utworów sesje, przedstawiają występy muzyków z wielkiej rodziny Vans oraz oryginalne instalacje początkujących artystów w tle. Nakręcony w globalnej siedzibie Vans w Costa Mesa w Kalifornii, trzeci sezon Sidestripe Sessions będzie zawierał 10 odcinków o zupełnie nowym wyglądzie i stylu, zadziwiając przy tym widzów scenografią gigantycznego pudełka na buty Vans, artystycznymi instalacjami i animacją.

Od Los Angeles aż po Brooklyn, trzeci sezon Sidestripe Sessions otwierają pojedyncze relacje na żywo z niezależnych koncertów zespołów: indie-rock, DIIV oraz art-punkowego duetu z Południowej Kalifornii, The Garden. Zespół DIIV wykonuje utwory Horsehead i Blankenship z najnowszego albumu Deceiver, a występ dopełnia artystyczna oprawa perkusisty Bena Newmana, który również stworzył okładkę i obrazy na potrzeby krążka zespołu, wydanego w 2019 roku.

W nadchodzących odcinkach pojawią się również The Garden, CHIKA, Tank and the Bangas oraz Ceremony, a każdemu z nich towarzyszyć będą wyjątkowe artystyczne instalacje. Kolejne premiery odcinków Vans Sidestripe Sessions będą pojawiać się co dwa tygodnie, począwszy od 6 kwietnia.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 12 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: