Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Zestawienia

#ArtystaWDomu: Tych piosenek Olga Polikowska słucha w domu!

Święta w tym roku to czas, który niestety musimy spędzić w domu! Postanowiliśmy umilić Wam wraz z artystami nieco ten trudny dla wszystkich okres.

Od dawna apelujemy do wszystkich by pozostali w domu. Wszystko to po to, by jak najszybciej wrócić do normalności i pokonać naszego wroga, czyli wirusa Covid-19.

Przedstawiamy Wam zatem zestawienie 10 utworów, które słucha Olga Polikowska podczas domowej kwarantanny. Posłuchaj utworów poniżej i znajdź jakieś dla siebie! Jednocześnie wokalistka zachęca do pozostania w domu podczas świąt!

Olga Polikowska przez dziennikarzy i krytyków muzycznych, została okrzyknięta debiutem roku 2018 i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce. Jej pierwszy singiel pt. Ulatuje, który został wyprodukowany przez Łukasza Marona oraz Szatta namieszał w polskim electro-popie. W kwietniu 2019 roku ukazała się jej debiutancka EP-ka pt. Blask, która spotkała się z niezwykłą przychylnością słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych. Artystka ma za sobą koncerty na najważniejszych wydarzeniach muzycznych, takich jak Enea Spring Break Festival czy Sofar Sounds Warsaw.

1. Pablo Nouvelle – Oh would you be there

2. Claire Laffut – Nudes

3. Dabeull – You & I

4. Olga Polikowska ft. Gverilla – Obiecaj

5. Mac Ayres – Easy

6. Snoh Aalegra – I want you around

7. Dua lipa – Don’t start now

8. Jessie Ware – Spotlight

9. Jarreau Vandal – Moonlight

10. Joe Hertz – Isolate

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 12 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: