Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

W internecie pojawił się charytatywny cover „Times Like These”

BBC Radio 1 przedstawia największe wydarzenie Live Lounge, które ma na celu wesprzeć ofiary kryzysu związanego z koronawirusem.

W coverze Times Like These Foo Fighters usłyszymy artystów takich jak Dua Lipa, Chris Martin z Coldplay, AJ Tracey, Rita Ora, Ellie Goulding, YUNGBLUD i wielu innych.

BBC zgromadziło jednych z najbardziej popularnych artystów z Wielkiej Brytanii i całego świata w celu stworzenia najlepszego Live Lounge w swojej historii. Wszystko to zostało zainicjowane, aby wesprzeć międzynarodowe wysiłki, w celu utrzymania bezpieczeństwa i zatrzymania ludzi w domach podczas pandemii. 

https://tidal.com/browse/track/138377224

Stay Home Live Lounge zostało wyemitowane w czwartek 23 kwietnia. Wraz z muzyką pojawił się klip przedstawiający wszystkich występujących w tej wersji utworu artystów.

· 5 Seconds of Summer
· AJ Tracey
· Anne-Marie 
· Bastille
· Biffy Clyro
· Celeste
· Chris Martin of Coldplay 
· Dermot Kennedy
· Dua Lipa
· Ellie Goulding

· Grace Carter
· Hailee Steinfeld
· Jess Glynne
· Mabel
· Paloma Faith
· Rag’n’Bone Man
· Rita Ora
· Royal Blood
· Sam Fender
· Sean Paul
· Sigrid
· YUNGBLUD
· Zara Larsson

BBC postanowiło oficjalnie wydać utwór „Times Like This” i przekazać cały zysk na akcje charytatywne. Dochód z Wielkiej Brytanii będzie połączony z wszelkimi funduszami zebranymi przez The Big Night In. Te fundusze zostaną podzielone pomiędzy BBC Children in Need i Comic Relief, aby zapewnić niezbędne wsparcie osobom najbardziej potrzebującym niezależnie od ich pochodzenia, w każdym wieku . Pieniądze zebrane na świecie zostaną przekazane na fundusz Światowej Organizacji Zdrowia „COVID-19 Solidarity Response”.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Last modified: 26 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: