Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Festiwal ON AIR prezentuje pełen line-up głównych scen

ON  AIR to nowy event na warszawskiej mapie festiwali, którego pierwsza edycja odbędzie się między 9 a 10 września na Lotnisku Bemowo. Wystąpią między innymi: Tame Impala, Jamie xx, Jorja Smith, The Kooks, Celeste, Noah Cyrus,  Röyksopp,  Polo & Pan, Tash Sultana, The Comet is Coming, Alexandra Savior, Artur Rojek, Baasch, Kaśka Sochacka, Otsochodzi, Ralph Kaminski, Rubens, Tymek i inni.

Festiwal po raz pierwszy odbędzie się 9-10 września na warszawskim Lotnisku Bemowo. Bilety w cenie karnet 2 dniowy 419 zł i bilety jednodniowe 269 zł dostępne są pod tym linkiem.

ON AIR to mieszanka klimatu londyńskiego Lovebox i legendarnej Lollapaloozy przeniesiona do tętniącej życiem Warszawy. Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych – od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip-hop po muzykę eksperymentalną. On Air przeniesie festiwalowy klimat do tętniącej życiem Warszawy. W miasteczku festiwalowym nie zabraknie także stref chilloutu, barów z orzeźwiającymi drinkami, foodtrucków z pysznym jedzeniem oraz mnóstwa innych atrakcji. Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii w otoczeniu neonów, dobrej muzyki i jedynej w swoim rodzaju atmosfery ostatnich dni wakacji.

(Visited 81 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , Last modified: 7 sierpnia, 2022
Close
%d bloggers like this: