Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Walentynkowa premiera nowego teledysku AnVision

Zespoł AnVision przygotował specjalny prezent dla swoich fanów z okazji walentynek. Właśnie dziś ma miejsce światowa premiera pierwszego wideoklipu AnVision do utworu „I’m Gone Away”

„I’m Gone Away” to pierwszy teledysk w dorobku prog metalowej kapeli z Tarnowa. Wideoklip ma promować nadchodzący album „New World”. Klip został w całości zrealizowany przez Pawła Skotarskiego, a główne role zagrali Adrian Bogacz i Maryla Morydz. Również sami muzycy zostali zaangażowani do prac nad teledyskiem. Z jakimi efektami? Zobaczcie sami!

Zespół do tej pory dorobił się dwóch pozycji w swojej dyskografii. Wydanej w 2009 roku płyty „Eyes Wide Shut” , oraz pochodzącego z 2012 roku albumu „AstralPhase”. Drugie wydawnictwo stało się szczególnym dla zespołu, gdyż doczekało się wiele pochlebnych opinii, zarówno z kraju jak i ze świata. Od tego czasu zespół wymieniany jest w zestawieniach najlepszych prog metalowych kapel ostatnich lat. AnVision przez lata przyzwyczaiło swoich słuchaczy do wysokiego poziomu muzycznego, więc pewnym jest, że fani gatunku z zniecierpliwieniem oczekują premiery ich najnowszego albumu.

Premiera nowego albumu zapowiedziana jest na połowę kwietnia tego roku.

Skład zespołu tworzą: Marek „Marqus” Ostrowski- wokal, Grzegorz „Greg” Ziółek – gitary, Karol „Karaluz” Wadowski – bass, Marcin „Larz” Duchnik – perkusja, oraz Valdi Różańskii – klawisze.

(Visited 62 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 14 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: