Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Zapowiedzi

Wspólny klip Weroniki Korthals i Grzegorza Skawińskiego

5 lutego rozpoczną się zdjęcia do teledysku realizowanego do wspólnego utworu Weroniki Korthals oraz Grzegorza Skawińskiego.

Piosenka Do Dna jest zapowiedzią kolejnego solowego albumu uznanej artystki. Utwór Do dna miał swoją premierę pod koniec 2014 roku. 5 lutego w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim rozpoczną się zdjęcia do teledysku, w którym udział wezmą m.in. Grzegorz Skawiński czy Marcelina Zawadzka. Obraz realizowany do utworu Do Dna będzie promował zapowiadaną na 2015 rok trzecią solową płytę Weroniki Korthals.

Weronika Korthals to wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna. Związana ze sceną od najmłodszych lat. Autorka sukcesów zespołu Ha-Dwa-O!. Ma na koncie dwie płyty solowe inspirowane folklorem kaszubskim. Artystka ma za sobą liczne sukcesy, m.in.: dwa zwycięstwa w Szansie Na Sukces, występy na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i na Krajowym Finale Konkursu Piosenki „Eurowizja”, udział w programie Bitwa Na Głosy, szereg zwycięstw w festiwalach muzycznych i poetyckich w całym kraju. Twórczość Weroniki Korthals prezentowana była i jest w najważniejszych stacjach radiowych w Polsce oraz w programach największych ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Artystka podpisała właśnie kontrakt z wytwórnią MJM Music, odpowiedzialną m.in. za takich artystów, jak Katie Melua, Sarah Blasko, Power of Trinity czy Carrion. Nakałdem MJM Music ukaże się także najnowsza płyta Weroniki Korthals.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Last modified: 31 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: