Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 7:00 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Wspólny numer Monoir i wrs już dostępny

Ocean Eyes stanowi pierwszy utwór stworzony we współpracy między Monoirem a wrs, jednocześnie dowodząc, że muzyka posiada niezwykłą moc, która potrafi przenieść nas w każde miejsce na świecie.

Do naszej współpracy doszło, tak naprawdę, przypadkiem. Pracowaliśmy razem w studio i poczuliśmy, że jest między nami fajna chemia, że nasze style można połączyć w ciekawy sposób. I tak, po kilku sesjach, powstało „Ocean Eyes”, które jest naszym pierwszym wspólnym numerem. Utwór bardzo nam się spodobał, więc postanowiliśmy go doszlifować i wydać. Naszą inspiracją było morze, a najlepszą metaforą dla niebieskich oczu ukochanej osoby, nie może być nic innego niż niebieski kolor oceanu – powiedział Monoir.  

Niesamowicie cieszę się ze współpracy z Monoir, bo śledzę jego artystyczną drogę od wielu lat i bardzo podoba mi się jego charakterystyczne brzmienie. Łączy nas zamiłowanie do muzyki z wpływami etnicznymi i, tak jak przypuszczaliśmy, nasze style w tym utworze połączyły się w idealną całość. „Ocean Eyes” napisaliśmy w niecałe 2 godziny, bo z dużą łatwością przychodziła nam wspólna praca i omawianie kolejnych kroków. Zaraz po zakończeniu sesji odsłuchałem utwór w samochodzie i, mimo że był marzec, w sekundę przeniosłem się na plażę w ciepły, letni dzień. Mam nadzieję, że Wy też poczujecie wakacyjny vibe, słuchając tego numeru – dodał wrs.

Cristian Tarcea, znany jako Monoir, jest utalentowanym multiinstrumentalistą, wokalistą, autorem tekstów i producentem pochodzącym z Rumunii. Jego niezwykłe umiejętności muzyczne sprawiły, że stał się on siłą napędową w Thrace Music. Monoir posiada niezwykłą zdolność do tworzenia doskonałych utworów, pięknych melodii i tekstów, które poruszają słuchaczy od pierwszych dźwięków. To właśnie on odpowiada za produkcję takich przebojów, jak Lost In Istanbul, Sugar & Brownies, Your Love, The Violin Song, Chameleon, Perfect, które zgromadziły łącznie ponad 300 milionów wyświetleń na platformie YouTube i ponad 30 milionów streamów na Spotify.

wrs jest jednym z najbardziej wszechstronnych artystów pochodzących z Rumunii, który bez trudu przekracza wszelkie muzyczne granice. Jego utwór Llámame, zaprezentowany podczas poprzedniego Konkursu Piosenki Eurowizji, przyniósł mu uznanie na całym świecie muzycznym. Piosenka ta jest codziennie odsłuchiwana tysiące razy w krajach takich jak Hiszpania, Turcja, Niemcy, Włochy czy Stany Zjednoczone.

W 2022 roku wydał EP-kę zatytułowaną Mandala, zawierającą 5 utworów, w tym wspomniany przebój, który przez dwa tygodnie był najczęściej odtwarzaną piosenką w rumuńskich stacjach radiowych. Niedawno wrs wydał swój debiutancki album zatytułowany Fiesta’23, który jest mieszanką zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych latynoskich dźwięków.

(Visited 97 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 26 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: