Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 6:37 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Joker Out ulubieńcy z Eurowizji wystąpią w Polsce!

Joker Out, pochodzący ze Słowenii, są odkryciem tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Grupa zaprezentowała swój energetyczny utwór Carpe Diem śpiewany w ojczystym języku, co przyniosło im ogromną popularność i sprawiło, że pojawili się na listach przebojów w całej Europie.

Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album zatytułowany Umazane Misli, który zdobył uznanie i zdobył popularność w kraju, ustanawiając rekordy streamingu. Joker Out zdobyli tytuł Artysty Roku w 2021 i 2022 roku, oraz nagrodę za Piosenkę Roku w 2021 roku. Byli również najlepiej sprzedającym się zespołem w Słowenii w 2022 roku. Ich kolejny album Demoni z 2022 również odniósł ogromny sukces. Warto zwrócić uwagę na utwór New Wave, który powstał we współpracy z kultowym Elvisem Costello.

Skład zespołu obejmuje: Bojana (wokal), Krisa (gitarę), Jana (gitarę), Nace’a (bas) i Jurego (perkusję). Joker Out są jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i na Bałkanach. Ich koncerty przyciągają liczną publiczność dzięki niesamowitej energii i charyzmie.

Joker Out przyjadą do Polski już 14 listopada, aby zagrać w warszawskim klubie Progresja. Bilety będą dostępne do zakupu poprzez eBilet, a sprzedaż rozpocznie się 27 czerwca o godzinie 12:00.

(Visited 172 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 26 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: