Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Wyjątkowy boks dla fanów Stevena Wilsona

Home Invasion: In Concert At The Royal Albert Hall – wyjątkowe wydawnictwo dla fanów Stevena Wilsona – trafi do sklepów 29 marca 2019. W boksie znajdzie się pięć dwunastocalowych płyt winylowych oraz 32-stronicowa książka.

Home Invasion: In Concert At The Royal Albert Hall to najwyższej jakości podsumowanie trasy koncertowej promującej album To The Bone (wydany w 2017 roku). Tournée objęło 145 dat w wielu krajach na całym świecie, także w Polsce.

To The Bone, piąty album w solowym dorobku Wilsona, spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyki. Krążek trafił na 3. miejsce listy najchętniej kupowanych albumów w Wielkiej Brytanii, a w wielu krajach Europy uplasował się w top 10 list sprzedaży. To najlepiej sprzedająca się płyta w 30-letnim dorobku artystycznym Stevena Wilsona.

Nagrania Home Invasion… odbyły się podczas trzech koncertów w marcu 2018 w Londynie, w jednym z najbardziej kultowych miejsc koncertowych na świecie. Widowiskowe wizualizacje 3D i dźwięk 4D sprawiły, że słynne Royal Albert Hall zmieniło się nie do poznania.

Zapis koncertów z Londynu w ramach trasy ukazał się na CD i Blu-ray/DVD w listopadzie 2018. Teraz „Home Invasion…” będzie można doświadczyć na nowo dzięki wyjątkowej edycji 5LP. Do oryginalnej listy utworów doszło 6 utworów (trzy z nich były dodatkami w wersji Blu-ray, a trzy z nich opublikowano po raz pierwszy). Do boksu dołączona jest 32-stronowa książka z kolorowymi zdjęciami z trasy.

Lista utworów:
Side 1
1. Intro “Truth”
2. Nowhere Now
3. Pariah
4. Home Invasion/Regret

Side 2
1. The Creator Has A Mastertape
2. Refuge
3. People Who Eat Darkness

Side 3
1. Ancestral

Side 4
1. Arriving Somewhere But Not Here

Side 5
1. Permanating
2. Song Of I
3. Lazarus

Side 6
1. Detonation
2. The Same Asylum As Before

Side 7
1. Song Of Unborn
2. Vermillioncore
3. Sleep Together

Side 8
1. Even Less
2. Blank Tapes
3. Sound Of Muzak
4. The Raven That Refused To Sing

Side 9
1. Routine
2. Hand Cannot Erase
3. Heartattack In A Layby

Side 10
1. How Is Your Life Today?
2. Blackfield
3. Postcard

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 marca, 2019
Close
%d bloggers like this: