Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

XXANAXX wystąpi 10 grudnia w klubie Stodoła

W pigułce XXANAXX to duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę.

Pierwszy singiel zatytułowany Disappear ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka EP’ka zespołu, z której znamy także utwory Broken Hope czy Got U Under. Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Malta Festival czy też The Great Escape.

Ich pierwszy album Triangles, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku, ukazał się w maju 2014 r. nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów.

Obecnie zespół od ponad roku owocnie koncertuje po Polsce jak i Europie, a utwory takie jak Stay, Story czy Give U The World na stałe zagościły w radioodbiornikach.

XXANAXX

10 grudnia 2015
Klub Stodoła, Warszawa

Bilety:
Do 18 listopada – 37 PLN (stojące), 57 PLN (balkony)
Od 19 listopada – 44 PLN (stojące), 64 PLN (balkony)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 13 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: