Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Zjawiskowa Agnes Obel na dwóch koncertach w Polsce

Popularna duńska piosenkarka, pianistka i autorka piosenek już niebawem wystąpi w Łodzi oraz we Wrocławiu! Bilety na koncerty nadal w sprzedaży.

Trzy albumy studyjne, spośród których debiutancki pokrył się pięciokrotną platyną, ponad 300 koncertów w ponad 20 krajach na całym świecie oraz szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego – tak podsumować można w skrócie dotychczasową karierę Agnes Obel.

Od momentu premiery, debiutancki album Agnes Obel „Philharmonics” (2010), pokrył się w Danii pięciokrotnie platyną. Wokalistka zdobyła również pięć najważniejszych nagród Danish Music Awards w 2011 roku. Drugi krążek, wydany pod koniec 2013 roku „Aventine” osiągnął status platynowej płyty we Francji oraz złotem w Danii i Belgii. Rok 2016 to z kolei premiera trzeciego longplaya artystki, wielce oczekiwanego „Citizen Of Glass”. Płytę promowała trasa koncertowa, w trakcie której Agnes odwiedziła m.in. Warszawę, na wyprzedanym do ostatniego miejsca występie.

Dotychczas Agnes Obel zagrała ponad 300 koncertów w ponad 20 krajach na całym świecie, w tym przede wszystkim w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Ku radości wszystkich fanów pod koniec maja wokalistka powróci również do Polski na dwa koncerty, które odbędą się we Wrocławiu (30 maja) oraz Łodzi (31 maja).

Bilety: miejsca siedzące 129/139/159 PLN
Wrocław: eventim.pl ,ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.pl oraz kasa klubu Stodoła.
Łódź: eventim.pl ,ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.pl, ekobilet.pl oraz kasa klubu Stodoła.

(Visited 30 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 25 kwietnia, 2017
Close
%d bloggers like this: