Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy cały skład Męskiego Grania 2017!

Sponsorowana przez Żywiec trasa koncertowa łączy różne style i gatunki, przełamuje konwencje oraz wprowadza nową jakość na polskiej scenie. Prezentujemy wykonawców, którzy wystąpią w Krakowie, Warszawie i Żywcu.

Od ośmiu lat Męskie Granie jest jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych. Każdy koncert to niezapomniane doświadczenie, podczas którego nawet doskonale znane utwory zyskują nowe życie i rozbrzmiewają z niespotykaną wcześniej mocą.

We wszystkich siedmiu miastach na tegorocznej trasie wystąpi Męskie Granie Orkiestra, grupa powoływana na to jedyne wydarzenie. Frontmenami składu będzie w tym roku trójka charyzmatycznych artystów pochodząca z różnych muzycznych światów: Brodka, Ørganek i Rogucki. Na koncerty Męskiego Grania przygotują oni autorskie aranżacje znanych utworów, zagrają także Nieboskłon – energetyczny singiel promujący trasę, który zaledwie tydzień po premierze trafił na pierwsze miejsce Listy Przebojów Trójki.

Bilety na koncerty Męskiego Grania dostępne są w serwisie ebilet.pl. Ceny wejściówek na sześć pierwszych imprez to 99 zł. Sprzedaż biletów na finałowy koncert ruszy 24 lipca.

Listę artystów na koncert w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Gdynii znajdziecie pod tym linkiem.

Kraków (12.08)

Scena główna: Brodka, HEY, Męskie Granie Orkiestra, Julia Pietrucha, Pink Freud „Punk Freud”, PRO8L3M, Artur Rojek,
Scena Ż: Heart & Soul, Karoosela, Kobieta z Wydm, Paulina Przybysz

Warszawa (19.08)

Scena główna: Coma, Męskie Granie Orkiestra, Wojtek Mazolewski „Chaos Pełen Idei”, MIUOSH, Ørganek, Maria Peszek, Julia Pietrucha
Scena Ż: A_GIM, BeMy, Daria Zawiałow, Piotr Zioła

Żywiec (26.08)

Scena główna: Brodka, Coma, Fisz Emade Tworzywo, GrubSon, Męskie Granie Orkiestra, OBYWATEL GC v.2.0, Ørganek
Scena Ż: Bownik, Paweł Domagała, Heart & Soul, Sorry Boys

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: