Ikona współczesnej czarnej muzyki, Ms. Lauryn Hill, już dziś, 25 sierpnia, zagra jedyny, ekskluzywny koncert dla polskiej publiczności w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Poznaj czasowy rozkład koncertu.

Drzwi do MCK zostaną otwarte o godzinie 17:00. Przed gwiazdą wieczoru o godzinie 18:00 zaprezentuje się DJ HWR, następnie wystąpi TARA a po niej DJ Reborn. Koncert Ms. Lauryn Hill rozpocznie się po godzinie 20:00.

Na ponad godzinnym koncercie, usłyszymy m.in. największe przeboje z obsypanej wieloma nagrodami płyty The Miseducation of Lauryn Hill i utwory z dorobku The Fugees przy akompaniamencie live bandu. Warto dodać, że to właśnie równo 21 lat temu swoją premierę miała najważniejsza, najlepiej sprzedająca się, ale – to najistotniejsze! – jedna z najlepszych płyt lat 90.

Bilety są jeszcze dostępne. Nie czekaj z ich zakupem do ostatniego momentu! Dostępna jest właśnie ostatnia pula w cenie 250 PLN, do nabycia w Going i biletomat.pl. Jeśli nie zdążysz zakupić biletu w internecie, możliwość taką będziesz miał przed koncertem.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Lauryn Hill