Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy dwie kolejne gwiazdy Metal Hammer Festival 2015

Metal Hammer Festival

Niedawno informowaliśmy Was, że po kilku latach przerwy wraca Metal Hammer Festival, którego nowa odsłona festiwalu odbędzie się szyldem „Prog Edition”. Pierwszą potwierdzoną gwiazdą festiwalu będzie amerykański gigant gatunku – Dream Theater. Znamy dwa kolejne zespoły, które zagrają 27 czerwca w Katowickim Spodku.

Kolejnymi potwierdzonymi przez organizatorów festiwalu zespołami są Riverside i Tides From Nebula! Oba zespoły pochodzą z Polski i przez muzycznych ekspertów uważane są za jedne z najlepszych w swoich kategoriach. Ta wiadomość powinna ucieszyć wszystkich fanów metalu progresywnego i post rocka w Polsce.

Riverside to jeden z najbardziej znanych Polskich zespołów za granicą. Przez słuchaczy i ekspertów zaliczani są do czołówki światowego rocka progresywnego. W ich dyskografii znajduje się pięć albumów. Obecnie trwają pracę nad nową płytą. Ta nosić ma nazwę „Love, Fear and the Time Machine”, a jej wydanie zapowiedziane jest na przełom Sierpnia i Września 2015 roku. Wielce jest, że fani zespołu zebrani w Katowickim spodku, będą mieli okazje odsłuchać nowe kompozycje na żywo.

Tides From Nebula natomiast to kapela wykonująca instrumentalnego post rocka. Do tej pory mają na swoim koncie wydane trzy płyty. W tym ostatnią Eternal Movement z października 2013 roku, która to została bardzo optymistycznie przyjęta przez fanów na całym świecie. Możemy być pewni, że Tides From Nebula zaserwują uczestnikom Metal Hammer Festival 2015 naprawdę energetyczny, instrumentalny występ

Przypominamy, że Metal Hammer Festival 2015 Prog Edition odbędzie się 27 czerwca w Katowicach.

Bilety można nabyć w następujących cenach:

Ceny biletów (przedsprzedaż):
160 PLN – płyta
185 PLN – sektor czerwony
155 PLN – sektor niebieski
255 PLN – sektory H, J
350 PLN – loża

W dniu koncertu bilety droższe o 20 PLN.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 6 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: