Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Nagrody muzyczne, Wyniki

Znamy nowych członków Rock and Roll Hall of Fame!

Jak co roku do najsłynniejszej galerii sław osób, które znacząco wpłynęły na muzykę rockową, zostały przyjęte nowe zespoły. Najwięcej głosów uzyskał legendarny zespół Bon Jovi, założony w 1983 roku. Wprowadzenie do tej słynnej galerii sław zapowiedziane jest na 14 kwietnia 2018 roku.

W tym roku do galerii sław gwiazd rocka wprowadzono: Bon Jovi, Dire Straits, The Moody Blues, The Cars oraz Nine Simone. Miejsca zabrakło dla takich artystów jak m.in. Judas Priest, Depeche Mode, Kate Bush, Radiohead czy The Zombies.
Fani zespołów Judas Priest oraz Depeche Mode z całą pewnością są oburzeni. Dla tych zespołów nie znalazło się miejsca, ale dla słynnego rapera Tupaca się znalazło, który dostał się do tej galerii sław rok temu. Wprowadzenie Tupaca było z całą pewnością decyzją kontrowersyjną.

Pierwsze wprowadzenie do Rock and Roll Hall of Fame miało miejsce w 1986 roku, kiedy wprowadzono do niej m.in. Elvisa Presleya czy Raya Charlesa. W tamtym roku do Hall of Fame wprowadzono takich wykonawców jak m.in. Joan Baez czy Yes. Ciekawe kto za rok dostanie się do tej coraz mniej rockowej galerii sław.

https://youtu.be/D5Y11hwjMNs

(Visited 64 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 21 grudnia, 2017
Close
%d bloggers like this: