Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy wykonawców World Wide Warsaw 2020

Po pięciu fenomenalnych edycjach, powraca World Wide Warsaw – festiwal, będący tygodniem spotkań z artystami z wielu zakątków świata.

Wydarzenia odbywają się w różnych venues w całej stolicy, a ogłoszonymi artystami są m.in. GZA, Tom Rosenthal, Mike Skinner (dj set), YBN Cordae czy Dax J.

World Wide Warsaw ma za sobą już pięć edycji, podczas których wystąpiły światowe gwiazdy muzyki – Anderson .Paak, zespół The Internet, Post Malone, Vitalic czy Clams Casino oraz reprezentacja polskich artystów – m.in. Rosalie, Rasmentalism i Bitamina.

W tym roku wydarzenie powraca w nieco innej, bo 5-dniowej formule i odbędzie się w dniach 25-29 marca. Artystami, których koncerty uświetnią festiwal są: GZA, Tom Rosenthal, Mike Skinner, Bishop Nehru, Dax J, The Snuts, Sóley, YBN Cordae oraz Zebra Katz.

Ponadto, organizatorzy postanowili, że oprócz biletów na poszczególne koncerty, do sprzedaży trafia także limitowana pula karnetów, uprawniająca do wejścia na wszystkie wydarzenia.

Bilety na poszczególne koncerty oraz limitowane karnety (upoważniające do wejścia na wszystkie wydarzenia) są dostępne na www.followthestep.com, w Going i ebilet.pl.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , Last modified: 4 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: