Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel zespołu Low Island!

Nowy singiel Low Island już dostępny! Sprawdź ich najnowszy klip i poznaj niebywały sposób łączenia kilku gatunków muzycznych!

W sieci pojawił się nowy singiel brytyjskiego zespołu Low Island! Właśnie opublikowali live, dzięki któremu możesz się poczuć, jak część grupy. Ich sposób łączenia gatunków muzycznych, jest wart uwagi. Dowiedz się więcej o zespole Low Island i sprawdź ich najnowszy klip!

O brytyjskim zespole Low Island

Low Island jest brytyjskim zespołem, założonego w 2016 roku w Oksfordzie. Członkami grupy są: Carlos Posada (wokalista i multiinstrumentalista), Jacob Lively (basista), Felix Higginbottom (perkusista jazzowy) i Jamie Jay (producent). Low Island wyróżniają się łączeniem muzyki elektronicznej z intymnymi balladami, inspirując się jazzem, muzyką indie, klasyczną i taneczną. Teksty utworów opowiadają o męskiej samotności.

Nowy singiel Low Island dostępny!

Obecnie zespół przebywa na północy Francji, gdzie pracują nad nowym materiałem. Właśnie tam nagrali klip w wersji live do swojego najnowszego utworu „Don’t Let The Light In„. Na wideo widzimy członków zespołu stojących naprzeciw siebie, aby widz mógł poczuć, jakby był w pomieszczeniu razem z nimi.

Nagranie zostało zrealizowane w kamiennej stodole. Za jego realizację odpowiada Sara Green, reżyserka ruchu, choreografka zajmująca się tańcem, teatrem i filmem. Współpracowała m.in. z Radiohead, The Big Moon, Groove Armada, Tomem Rosenthalem czy Sports Team.

LOW ISLAND // Don’t Let The Light In (Live in the Stone Room)
(Visited 23 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , Last modified: 21 października, 2020
Close
%d bloggers like this: