Jedna z największych imprez podczas długiego majowego weekendu w Polsce została odwołana!

Festiwal 3-Majówka 2020 odwołany spowodowane jest to obecną sytuacją związaną z koronawirusem. Jak zapowiada organizator – odbędą się mniejsze koncerty zagranicznych gwiazd.

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany w dniach 1 – 3 maja 2020 we Wrocławiu festiwal 3-Majówka nie odbędzie się z powodu zagrożenia epidemiologicznego.” – oświadczył organizator

Zagraniczne gwiazdy odbędą swoje koncerty w innych terminach we wrocławskiej Hali Stulecia. Epica zagra 30 sierpnia, The Sisters of Mercy wraz z Peter Hook and The Light przyjadą do Polski 24 października, a Apocalyptica zagra 5 listopada.

Gitarowy Rekord Guinnessa, który od wielu lat jest częścią festiwalu 3-Majówka, został przeniesiony do Internetu. 1 maja wszyscy zainteresowani zaproszeni są do udziału w transmisji na stronie www.heyjoe.pl, a gitarzystów do wspólnego stworzenia Największej Gitarowej Orkiestry Świata.

Zakupione bilety oraz karnety można zwracać w miejscu ich zakupu. W celu dokonania zwrotu należy skontaktować się z dystrybutorem w sposób wskazany na stronie, poprzez którą były nabywane bilety. Zgodnie z regulaminem sprzedaży, bilety można zwracać nawet po terminie planowanej imprezy. Możliwe jest również zatrzymanie biletów i karnetów, które zachowają ważność na przyszłoroczną edycję 3 -Majówki, do czego Państwa gorąco namawiamy!