Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Książki

4Dreamers zapowiadają wydanie książki! Premiera 17 lutego

17 lute 2021 roku odbędzie się premiera ich książki 4Dreamers. O czterech takich, co nie bali się marzyć – jedynej w pełni autoryzowanej historii boysbandu, o którym Marek Sierocki powiedział: „najpopularniejszy młodzieżowy zespół wokalny w Polsce”. 

4Dreamers. O czterech takich, co nie bali się marzyć to nie jest zwykła autobiografia ani książka fanowska. To zapis bardzo szczerych rozmów chłopaków z zespołu – intymne zwierzenia, podsumowanie dotychczasowej kariery muzycznej, plany na przyszłość to główne wątki książki. 

4Dreamers opowiadają o początkach swojej kariery, zdradzają kulisy występów, anegdoty z tras i spotkań z fanami. Obalają mit „gwiazdorstwa” i udowadniają, że mimo przeciwności losu zawsze warto robić swoje! Na warsztat wzięli także ważne z ich punktu widzenia tematy społeczne i problemy, z którymi na co dzień zmagają się nastolatkowie.

To oni podbili serca setek tysięcy fanów!

Cześć, tu Kuba, Mateusz, Tomek i Maks. Trzy lata temu przyszliśmy do The Voice Kids, by spełnić swoje marzenia. Żaden z nas nie przypuszczał wtedy, co z tego wyniknie. Wydaliśmy dwie płyty, dziewięć singli, dwa razy byliśmy nominowani do Fryderyków i występowaliśmy na festiwalu w Opolu. Zagraliśmy dla Was kilkadziesiąt koncertów, a Wy za każdym razem wypełnialiście kluby i sale po brzegi. To Wam zawdzięczamy to, co osiągnęliśmy – to, o co inni walczą latami.

Który z nas chciałby zostać aktorem? Dlaczego z koncertów musieliśmy wychodzić w asyście ochroniarzy? Jak rozumiemy to, o czym śpiewamy? Kim jest tajemniczy 5dreamer? Znajdziecie tu odpowiedzi na te i wiele innych pytań, którymi codziennie bombardujecie nas w internecie. W ten sposób chcemy Wam podziękować za to, co dla nas robicie.

Kim tak naprawdę są Marzyciele?

Na różnych stronach w internecie możecie znaleźć pewien bardzo charakterystyczny opis naszego zespołu. Widzieliśmy, że w niejednym fanowskim filmiku czy wpisie powielaliście zawarte w nim informacje. Ta charakterystyka powstała na szybko i w naszej wytwórni, tak naprawdę bez naszego udziału. W książce przeczytajcie o tym, kim jesteśmy naprawdę.

Książka zawiera:
– niepublikowane zdjęcia
– wybrane teksty piosenek z repertuaru 4Dreamers
– kody QR przekierowujące do wybranych klipów 

Dostępna na: znak.com.pl, empik, Woblink (od 17.02)

(Visited 75 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 12 lutego, 2021
Close
%d bloggers like this: