Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Zapowiedzi

Anna Naklab powraca z nowym singlem i EP-ką

Autorka hitu Supergirl powraca do nas z nowym singlem zapowiadającym nadchodzącą EP-kę. Posłuchaj piosenki i zobacz teledysk już na naszym portalu!

22-letnia Anna Naklab udowodniła, że determinacja w dążeniu do celu musi zakończyć się sukcesem! Miniony rok bez wątpienia był punktem zwrotnym w jej karierze. Najpierw jej debiutancki singiel „Wicked Games” wspiął się do Top10 hitów w Wielkiej Brytanii oraz zdobył status platyny w Australii i Holandii. Kolejny utwór, cover przeboju Reamonn –„Supergirl” – nagrany wspólnie z Alle Farben & YOUNOTUS – potwierdził jej dominację na europejskich listach przebojów. „Supergirl” stała się hitem #1 w polskich stacjach radiowych, osiągając status platyny w Polsce i Niemczech oraz złota w Austrii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Obecny rok zapowiada się dla Anny jeszcze bardziej ekscytująco. Artystka planuje wydać EP-kę Whole, na której znajdą się najpiękniejsze perełki, które nagrała podczas pobytu na Wyspach Kanaryjskich. Dwie autorskie kompozycje Naklab, w których jej unikalny głos , chwytliwe melodie i subtelne brzmienie elektroniczne tworzą taneczny koktajl muzyczny. Tytułowy singiel Whole wraz z akustycznym, soulowym utworem “Circles Around the Sun” sprawią, że już teraz poczujecie wakacyjny klimat – a wszystko to za sprawą głosu Anny Naklab!

(Visited 80 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 marca, 2016
Close
%d bloggers like this: