Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

ANTHRAX zagra koncert w Polsce!

Świętując swoje 40-sto lecie, jeden z najważniejszych thrash-metalowych zespołów – Anthrax, ogłasza swoją pierwszą europejską trasę od lata 2019 roku.

Zaczynając 27 września 2022 w Birmingham, zespół zagra 28 koncertów w 16-stu różnych krajach, kończąc trasę 5 listopada w Zurychu. 

Municipial Waste, crossover-thrashowa kapela, zagra jako supportpodczas wszystkich koncertów. Bilety trafią do sprzedaży już w ten piątek, 20-stego sierpnia o 11:00 na LiveNation.pl.

„Minęło wiele czasu, odkąd ostatnio graliśmy w UK i Europie” – mówi perkusista Charlie Benante – „ale niedługo wracamy zrobić sporo hałasu. Ponieważ nie zobaczymy się przed 2022, gwarantujemy, że każdy koncert będzie niezapomniany. Nie będziemy po prostu grać piosenek z 4 dekad, by uczcić nasze 40-sto lecie – my opowiemy WAM naszą historię! – ale możemy równie dobrze zagrać parę nowych kawałków. Nie możemy się doczekać by zobaczyć wszystkie wasze radosne, uśmiechnięte twarze!!!” Na tej trasie fani mogą się spodziewać Anthrax w składzie: Joey Belladonna/wokale, Scott Ian/gitara rytmiczna, Frank Bello/bas, Charlie Benante/perkusja i Jon Donais/gitara. Zespół zagra utwory ze wszystkich 4 dekad – największe hity oraz mniej znane piosenki. „Jest coś specjalnego w Europie” mówi Belladona. „Nasi fani tutaj zawsze wyrażają niesamowity entuzjazm na naszych koncertach i lubię tutaj grać bardziej niż ktokolwiek może sobie to wyobrazić, więc czekamy z niecierpliwością na tę trasę.” 

W Polsce grupa zagra 25 października w Klubie Stodoła w Warszawie.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: