Ariana Grande została wybrana Kobietą Roku 2018 przez magazyn Billboard. Gwiazda wzięła również udział w sesji okładkowej dla najnowszego wydania magazynu.

Ariana Grande jest obecnie jedną z najbardziej popularnych piosenkarek na świecie. Jej kolejne single osiągają niemałe sukcesy, a albumy sprzedają się w milionach egzemplarzy. Na zakończenie roku Ariana została uhonorowana przez słynny magazyn Billboard, który ogłosił ją Kobietą Roku 2018.

Billboard już miesiąc temu oficjalnie poinformował, że Kobietą Roku 2018 jest Ariana Grande. Z tej okazji młoda piosenkarka została gwiazdą najnowszego wydania magazynu. 6 grudnia Grande zostanie uhonorowana nagrodą na 13. dorocznej gali Billboard Women In Music.

Ariana w ostatnim czasie zbiera sporo muzycznych laurów. Jej teledysk do singla Thank U, next pobił rekordy YouTube’a! Serwis podał informację, że teledysk w ciągu pierwszych 24 godzin obejrzano 55 milionów razy. Klip pobił również rekord YouTube w kategorii premiery teledysku – oglądało ją 829 tysięcy osób, które zostawiły 427 tysiący komentarzy. Grande nie ma sobie równych także w streamingu. Artystka jest najchętniej słuchaną wokalistką w Spotify w 2018 roku ze średnią liczbą 47 milionów słuchaczy miesięcznie.

Artystka wystąpiła w zjawiskowej sesji zdjęciowej na okładkę magazynu. Sesja odbyła się 10 listopada w Smashbox Studios w Los Angeles. Sesję wykonał fotograf Miller Mobley. Ariana podczas sesji miała na sobie biżuterię od m.in. Lana Jewelry, Mateo. Na sobie miała kreacje od Area, Vera Wang, Jacquemus, Alexia Ulibarri, Sergio Hudson.

Jak Wam się podoba sesja?