Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Ariel Pink w Warszawie

Muzyk przyjedzie do naszego kraju w związku z promocją nowej płyty – wydanego w ubiegłym roku albumu „pom pom” – i wystąpi 17 listopada w warszawskich Hybrydach.

Zanim Ariel Pink podpisał kontrakt z legendarną wytwórnią 4AD, zdążył wydać parę świetnie przyjętych płyt, m.in. rewelacyjne „The Doldrums” czy „House Arrest”. Kariera Pinka nabierała rozpędu, a kolejne fantastyczne albumy zjednywały muzykowi nowych fanów. Po podpisaniu kontraktu z 4AD w 2009 roku ukazał się album „Before Today” – doceniony przez Pitchfork i środowisko muzyczne. W maju 2011 roku muzycy Animal Collective zaprosili APHG do udziału w festiwalu All Tommorow’s Parties, nad którym sprawowali pieczę. W 2012 roku Ariel Pink z zespołem wystąpił w Warszawie w związku z premierą płyty„Mature Themes”, drugiej, wydanej pod szyldem 4AD. Artysta dał wtedy niezapomniany koncert w klubie Hydrozagadka.

Wejściówki na koncert w Hybrydach wkrótce trafią do sprzedaży. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl,www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 4 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: