Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Artur Gadowski z nowym utworem „W domu siedź”

Artur Gadowski jest wokalistą zespołu IRA, znanym również z solowych przedsięwzięć muzycznych. Premiera singla odbędzie się już dziś wieczorem o godzinie 20:00 na kanale YouTube Artura Gadowskiego.

Wraz z córką Zuzą oraz przyjaciółmi nagrał specjalną piosenkę, zainspirowaną obecną sytuacją wszystkich Polaków, którzy powinni pozostać w swoich domach z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Muzycy nagrywali utwór i teledysk zdalnie, pozostając we własnych domach i mieszkaniach, pokazując tym samym, że można pracować i tworzyć pozostając w domu. 

Artysta nadał piosence dość wymowny tytuł W domu siedź, tym samym wspierając akcję #zostanwdomu oraz inicjując akcję #wdomusiedz. Piosenka jest pewnego rodzaju apelem do rodaków i prośbą, aby nie igrać z losem i przeczekać ten trudny dla wszystkich czas, nie wychodząc z własnych domów. Tym samym artysta chce zwrócić uwagę swoich fanów, ale i nie tylko, jak ważne w obecnej sytuacji epidemiologicznej jest ograniczenie do minimum kontaktów międzyludzkich.

(Visited 21 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 20 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: