Wyczekiwany czwarty album studyjny J Balvina dostępny od dziś! W dniu premiery Colores do sieci trafił nowy klip – do utworu Amarillo.

Colores to następca wydanego w 2018 Vibras. Mistrz reggaetonu powraca do korzeni – na nowym albumie zdecydował się zaledwie na dwa featuringi (Mr. Eazi oraz Sky Rompiendo, z którym Balvin stale współpracuje producencko). Do singli promujących nowe wydawnictwo – Rojo, Morado, Blanco oraz Amarillo powstały klipy w reżyserii Colina Tilleya.

Album pojawił się w sprzedaży zaledwie kilka dni po tym, gdy J Balvin został najpopularniejszym artystą latin urban z największą liczbą #1 singli na Latin airplay chart – po tym, gdy Bianco trafiło na szczyt tego zestawienia w ubiegłym tygodniu.

J Balvin to jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki. W 2019 wystąpił w segmencie otwierającym ceremonię Grammy, został nazwany Artystą roku przez „Premio Lo Nuestro” czwarty raz z rzędu, zdobył czwartą Latin Grammy, nagrodę Ulubiony Artysta Latino podczas American Music Award, jak również został pierwszym artystą reggaeton, który wystąpił w „Saturday Night Live” oraz na głównej scenie Coachelli i Lollapaloozy. Na początku 2020. artysta pojawił się także jako gość specjalny podczas Super Bowl LIV Halftime Show u boku Jennifer Lopez, gdzie zaśpiewał Mi Gente. Trafił też na okładkę „Billboard”. W 2019 J Balvin wystąpił na Open’er Festivalu.