Święta w tym roku to czas, który niestety musimy spędzić w domu! Postanowiliśmy umilić Wam wraz z artystami nieco ten trudny dla wszystkich okres.

Od dawna apelujemy do wszystkich by pozostali w domu. Wszystko to po to, by jak najszybciej wrócić do normalności i pokonać naszego wroga, czyli wirusa Covid-19.

Do naszej akcji dołączył również Krzysztof Cugowski. Przygotował ona dla nas listę swoich ulubionych utworów, które chętnie słucha podczas domowej kwarantanny! Posłuchaj utworów poniżej i znajdź jakieś dla siebie! Jednocześnie współzałożyciel, wieloletni lider Budki Suflera i ikona polskiej sceny muzycznej zachęca do pozostania w domu podczas świąt oraz trwającej nadal społecznej kwarantanny!

Krzysztof Cugowski to od ponad 50 lat ikona polskiej sceny muzycznej, przez wiele lat tworzył legendarny zespół Budka Suflera. Z zespołu odszedł w raz z zawieszeniem działalności w 2014 roku. W 2014 roku artysta ze swoimi synami Piotrem i Wojciechem stworzył zespół Cugowscy, który nagrał łącznie dwa, dobrze przyjęte album Zaklęty krąg i Ostatni raz. Na swoim koncie ma też dwa studyjne, solowe albumy. Integralnie z 2001 roku, która zwiera covery polskich i zagranicznych standardów rockowych oraz Przebudzenie z 2015 roku. Obecnie szykuje się do wydania jubileuszowy albumu, który nosi tytuł 50/70. Moje najważniejsze. Płyta jest uhonorowaniem 5 dekad pracy artystycznej muzyka oraz jest swoistym podsumowaniem 70 lat życia artysty. Premiera albumu już 8 maja.

Ray Charles – What’d I say

The Animals – The House of the Rising Sun

Rolling Stones – Satisfaction

Jimmy Hendrix – Hey Joe

Janis Joplin – Ball and Chain

James Brown – This Is a Man’s Man’s World

Otis Redding – (Sittin’ On) The Dock Of The Bay

The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band

Deep Purple – Smoke On The Water

Black Sabbath – Paranoid

Artwoods – Down in the Valley

Free – All Right Now

Cream – White Room

Colosseum – Stormy Monday Blues  

Blood, Sweat & Tears – Spinning Wheel

Aretha Franklin – Respect