Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Audioriver z Róisín Murphy

Róisin Murphy wystąpi w Polsce –  i to wcale nie na Open`erze ani na Orange Warsaw Festival! Irlandzka artystka uzupełnia line – up tegorocznego Audioriver!

Wydawało się, że artystka obracająca się w lo – fi i elektronice już nigdy nie powróci na scenę ze swoim solowym projektem. Rzeczywistość potrafi jednak spłatać figla – kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się o nadchodzącej wielkimi krokami płycie piosenkarki. Zaraz po tym pojawiły się pierwsze ogłoszenia na europejskich festiwalach – frontmanka Moloko wraca do gry!

Przy tak wielkim zainteresowaniem Murphy dziwiliśmy się, czemu jej nazwiska do line – up’u nie dołączyła żadna polska impreza. Nasze wątpliwości szybko zostały rozwiane – smaczny kąsek nieoczekiwanie wziął płocki Audioriver, który w tym roku obchodzi dziesiątą rocznicę powstania. Koncert tak znakomitej, wrażliwej artystki będzie zarówno dla nich, jak i dla słuchaczy niezwykłym prezentem.

Przypomnijmy, że obok Róisin na nadwiślańskich plażach pojawi się m.in. Noisia czy Simian Mobile Disco ze swoim DJ setem.

Audioriver potrwa trzy dni – od 24 do 26 lipca.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , Last modified: 18 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: