Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Billie Eilish z piosenką do nowego Bonda! Posłuchaj „No Time To Die”

Utwór swoją premierę miał kilkanaście minut temu, w nocy z czwartku na piątek. Piosenka została zatytułowana No Time To Die i już teraz możecie ją posłuchać na naszym portalu!

Billie Eilish jest najmłodszą w historii artystką, która zaśpiewała utwór przewodni do filmu o agencie 007. Billie Eilish nagrała piosenkę do filmu „Nie czas umierać” („No Time to Die”). Tytuł trafi do polskich kin 3 kwietnia 2020.

18-letnia laureatka nagród Grammy napisała utwór wspólnie z bratem Finneasem.

To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt. James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku. – podała w komunikacie Billie

Piosenki do Bonda nagrywają wybrańcy. Jestem wielkim fanem Billie i Finneasa. Ich kreatywna spójność oraz talenty są majstersztykiem. Nie mogę doczekać się aż publiczność usłyszy, jaką piosenkę przygotowali ci wyjątkowi artyści. Świeża perspektywa, która z pewnością będzie cieszyć wiele pokoleń po nas – mówi Cary Joji Fukunaga, reżyser filmu „Nie czas umierać”.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 14 lutego, 2020
Close
%d bloggers like this: