Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 5:13 pm DZIAŁ NEWS

Blanka opatentuje „Bejba”?

Blanka niewątpliwie zdobyła ogromną popularność dzięki zwrotowi „Bejba”, który rozpoczynał jej eurowizyjny utwór Solo. Wydaje się, że piosenkarka ma zamiar zarejestrować ten zwrot jako znak towarowy, a wniosek w tej sprawie został już złożony do Urzędu Patentowego.

Blanka zyskała rozpoznawalność jako reprezentantka Polski w niedawno odbywającym się 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. Wcześniej jednak zmagała się z hejtem po wyborze jej na reprezentantkę w krajowych eliminacjach. Wokalistka ostatecznie ciężko pracowała i poleciała do Liverpoolu, gdzie zaprezentowała piosenkę Solo.

Ostatecznie zakwalifikowała się do finału wydarzenia, zajmując 19. miejsce. Warto pamiętać, że w głosowaniu widzów Polka zajęła 8 miejsce!

Po etapie preselekcji, fani konkursu zaczęli określać Blankę „Bejbą”. Ten żartobliwy zwrot pojawił się w związku z jej występem w preselekcjach to właśnie podczas tamtego występu wokalistka miała przekręcić angielskie słowo „baby”.

W niedzielę, Blanka miała okazję wystąpić przed publicznością w programie „Dzień dobry TVN”, prezentując swoją nową piosenkę. Przed wykonaniem utworu, artystka miała chwilę, aby porozmawiać z Robertem Stockingerem i Anną Senkarą na temat swojej kariery muzycznej i planów na przyszłość.

Podczas rozmowy, dziennikarz zaciekawił się kwestią zarejestrowania zwrotu „Bejba” jako znaku towarowego. Blanka odpowiedziała na to pytanie, sugerując, że podjęła już pewne działania w tej sprawie. Wskazała, że podjęła kroki, aby zarejestrować ten zwrot, jednak nie ujawniła szczegółów dotyczących samej procedury czy statusu tego wniosku.

Okazuje się, że wniosek dotyczący rejestracji „Bejby” jako znaku towarowego został faktycznie przekazany do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. To właśnie wytwórnia, która reprezentuje artystkę, złożyła ten wniosek w imieniu Blanki.

Procedura rejestracji znaku towarowego może być skomplikowana i wymagać odpowiednich formalności. Złożenie wniosku do Urzędu Patentowego jest jednym z pierwszych kroków w procesie rejestracji, a teraz pozostaje oczekiwać na dalsze postępowanie i decyzję w sprawie rejestracji.

(Visited 152 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: