Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

BOKKA prezentuje teledysk do „Paper Fuse”

BOKKA zaprezentowała nowy klip, który powstał do singla Paper Fuse. Autorem czarno-białego obrazu jest ponownie twórczy kolektyw Turbodizel, z którym zespół współpracował przy teledysku do In Love With The Dead Man.

Stworzyliśmy drugą część subiektywnego reportażu z Planety B. Dzień, który uwiecznialiśmy kamerą, był pochmurny i czarno-biały. Wraz z BOKKĄ odwiedziliśmy miasta na planecie. Obserwowaliśmy żelbetowe estakady, monumentalną architekturę i kamienne posągi. Filmowaliśmy z różnych perspektyw żywioły, florę i faunę planety. Aż niespodziewanie wyszło tam słońce. Wtedy nastąpiło tarcie” – mówią twórcy klipu z ekipy Turbodizel.

Paper Fuse pochodzi z wydanego 20 kwietnia trzeciego albumu BOKKI Life On Planet B. Płyta ukazała się za sprawą [PIAS] Poland and Eastern Europe. Jest to następca dobrze przyjętego krążka Don’t Kiss and Tell z 2015 r. Na płycie znalazło się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem albumu jest Daniel Walczak. Za miks całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 12 maja, 2018
Close
%d bloggers like this: