Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Bon Jovi w Polsce! Zespół zagra w Warszawie

Bon Jovi wraca na trasę koncertową po 6 latach przerwy i wystąpi po raz pierwszy w Warszawie. Jeden z najlepszych zespołów na świecie opanuje PGE Narodowy w lipcu 2019 r.

Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovi ogłasza powrót do Polski, w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita jeszcze do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

Bon Jovi zagra pierwszy w historii koncert w Warszawie na stadionie PGE Narodowym, który może pomieścić 50 000 osób. “Ogromne koncerty, dziesiątki tysięcy zjednoczonych ludzi, to właśnie to co lubimy robić najbardziej” – powiedział Jon Bon Jovi.


 
Sukces ostatniego albumu This House Is Not For Sale, który zadebiutował na najwyższych miejscach list przebojów na całym świecie, był kulminacją burzliwego okresu w trzydziestoletniej historii grupy. W 2016 roku rozpoczęła się seria kameralnych występów zespołu, album stał się punktem wyjścia nowej ery dla Jona Bon Jovi i jego zespołu.  

W skład zespołu wchodzą David Bryan i Tico Torres, którzy obok Jona należą do pierwotnego składu zespołu, a także długoletni basista Hugh McDonald, współproducent i współautor tekstów John Shanks, multiinstrumentalista Everett Bradley i główny gitarzysta Phil X, który dołączył do zespołu na trasie koncertowej w 2013 roku

W skład zespołu wchodzą David Bryan i Tico Torres, którzy obok Jona należą do pierwotnego składu zespołu, a także długoletni basista Hugh McDonald, współproducent i współautor tekstów John Shanks, multiinstrumentalista Everett Bradley i główny gitarzysta Phil X, który dołączył do zespołu na trasie koncertowej w 2013 roku.

Bilety: 
Przedsprzedaż dla Fan Clubu:
30.10 godz. 09:00 – 05.11 godz. 18:00.
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy:
31.10 godz. 10:00 – 5.11 godz. 22:00.
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation:
2.11 godz. 10:00 – 5.11 godz. 22:00.
Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 6.11 o godz.10:00.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 29 października, 2018
Close
%d bloggers like this: