To już czwarta kolaboracja w ramach Powrotów T-Mobile Electronic Beats. Na tapecie Granda Brodki, w którą nowego ducha tchnęli Justyna Święs i Kuba Karaś z The Dumplings.

Tym samym utwór ten zamyka wyjątkowy projekt przypominający i odświeżający wielkie hity. Za pomysłem na klip i jego reżyserią stoi sama Brodka.

Album Granda ujrzał światło dziennie w 2010 roku i okazał się radykalnym zwrotem w karierze Brodki. Bogatsza o życiowe doświadczenia, pewna siebie i gotowa na artystyczne eksperymenty, artystka wróciła po czterech latach milczenia z bezkompromisowym materiałem, łączącym awangardowe elektroniczne brzmienia z ludyczną nutą, do tego mocne, wręcz punkowe, zapadające w pamięć teksty – to była recepta na sukces.

Po ośmiu latach, w ramach akcji T-Mobile Electronic Beats POWROTY, mamy przyjemność zaprezentować Wam nową wersję Grandy. Za nowe brzmienie tego hitu odpowiadają Justyna Święs i Kuba Karaś z The Dumplings – dwójka niezwykle utalentowanych artystów tworzących w nurcie szerokopojętej elektroniki. Ich kariera ciągle się rozwija i nabiera rozpędu – zaczynali od kanału na YouTube, a już mają na koncie trzy autorskie albumy, dwa pierwsze pokryły się złotem, a trzeci zatytułowany Raj trafił niedawno do sprzedaży, skradając serca miłośnikom alternatywnych brzmień.