Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Inne

Britney Spears zapewnia „Wszystko jest w porządku”

Britney Spears, po tym jak trafiła do zakładu zdrowia psychicznego postanowiła podzielić się z fanami nowymi informacjami odnośnie jej stanu zdrowia.

Piosenkarka ogłosiła przerwę w swojej karierze w styczniu. Późniejsze informacje donosiły o tym, ze wokalistka przebywa w Ośrodku Zdrowia Psychicznego. Britney Spears postanowiła więc zwrócić się do swoich fanów i poinformować o tym, jak się teraz czuje.

„Moja rodzina ostatnio boryka się ze stresem i niepokojem. Potrzebowałam tylko czasu, żeby się wyleczyć. Ale nie martwcie się, wrócę wkrótce”.

Tymi informacjami artystka podzieliła się z fanami na Instagramie. Dodała również, że wszystko jest już w porządku oraz zaprzeczyła jakoby e-maile, które wywołały małe zamieszanie były wysyłane przez nią.

„Nie wierz we wszystko, co czytasz i słyszysz. Te fałszywe e-maile zostały stworzone przez Sama Lutfiego wiele lat temu. Nie napisałem ich. Udawał, że jest mną i komunikuje się z moim zespołem za pomocą fałszywego adresu e-mail. Moja sytuacja jest wyjątkowa, ale obiecuję, że w tej chwili robię to, co najlepsze.”

(Visited 25 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 24 kwietnia, 2019
Close
%d bloggers like this: