Siedmioosobowy boysband z Korei Południowej BTS zapowiedział stadionowe koncerty w Stanach Zjednoczonych i Europie. Bilety wyprzedały się w bardzo szybkim czasie, a zespół planuje ogłoszenie kolejnych koncertów.

BTS jest nadal dominującym zespołem k-popowym na świecie. Tym razem wyprzedali dwa, europejskie stadiony w ramach trasy Love Yourself: Speak Yourself . Zespół miał pierwotnie wystąpić 1 czerwca w Londynie – Stadion Wembley oraz 7 czerwca w Paryżu na Stade De France.

Bilety na koncert w Londynie pojawiły się w sprzedaży o 8:30 czasu lokalnego i wyprzedały się w 90 minut. Podobnie było we Francji, po rozpoczęciu sprzedaży biletów o 9 rano czasu lokalnego w okolicach południa podano informacje o wyprzedaniu całego Stade De France.

Ze względu na ogromne zainteresowanie organizatorzy postanowili ogłosić dwie nowe daty. Jest nim dodatkowy koncert w Londynie – 2 czerwca oraz w Paryżu – 8 czerwca. Bilety na oba koncerty trafią do sprzedaży 8 marca.

Niewykluczone jest pojawienie się nowych miast na trasie zespołu. Liczymy na to, że tym razem chłopcy z BTS przyjadą do Polski – Stadion Narodowy czeka!

„Fani BTS pojawili się (na stronie) jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży. Widzieliśmy niewiarygodnie wysoki popyt, setki tysięcy fanów czekających w kolejce, by kupić bilety na koncert zespołu. To pokazuje niesamowite poświęcenie fanów na całym świecie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogli napotkać fani podczas zakupów. Nie mamy wystarczającej liczby biletów, aby zaspokoić ogromny popyt na koncerty tego artysty.” – wypowiada się przedstawiciel Ticketmaster

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOSTR premierowo w Lublinie
Następny artykułIMFACT zagrają w Polsce!
Redaktor naczelny MusicLovers.pl oraz wielki fan muzyki. Student politologii na UMCS Lublin. Muzyką interesuję się od dawna a od 2013 roku. Moje ulubione gatunki to: pop, rock, alternatywa, jazz.