Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 6:30 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Uncategorized

Solowy debiut członka południowokoreańskiego zespołu BTS!

Jungkook, członek południowokoreańskiego zespołu BTS, właśnie zadebiutował jako solista! Jego debiutancki singel, zatytułowany „Seven”, został wydany 14 lipca i zapowiada jego solową karierę.

BTS to południowokoreański boysband, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Zespół stał się globalną sensacją, zdobywając liczne nagrody i osiągając ogromne sukcesy komercyjne. Należy do nich m.in. rekord ilości numerów jeden na liście Billboard 200 oraz najwięcej wygranych nagród w historii Korean Music Awards.

Jungkook, w swoim letnim singlu, postanowił nawiązać współpracę z amerykańską raperką Latto. W oficjalnym teledysku do utworu, w roli ekranowej dziewczyny, zobaczymy Han So-hee- południowokoreańską aktorkę i modelkę.

Krótko po premierze singla „Seven”, w duchu charakterystycznym dla koreańskich zespołów muzycznych, zostało udostępnione również Performance Video. Choreografia w pełni oddaje energię i lekkość utworu, jednocześnie podkreślając indywidualne umiejętności taneczne artystów.

Debiut solowy Jungkooka cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów zarówno zespołu BTS, jak i samego artysty.

(Visited 186 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 15 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: