Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Zapowiedzi

Calum Scott z nowym utworem i zapowiedzią reedycji debiutanckiego albumu

Brytyjski songwriter Calum Scott prezentuje reedycję debiutanckiego albumu Only Human. Wydawnictwo ukaże się 30 listopada, a znajdą się na nim cztery bonusowe utwory, w tym zupełnie nowy singiel artysty – No Matter What.

No Matter What to bez wątpienia najbardziej osobista piosenka, którą dotychczas napisałem – oznajmia artysta i dodaje: – Zrodziła się z samotności, akceptacji oraz mojego niezwykle trudnego, ale wyzwalającego procesu wychodzenia z szafy. Najbardziej podoba mi się, że udało mi się ująć nie tylko kwestię orientacji seksualnej, ale również relacji rodzica z dzieckiem i przyjmowania pewnych spraw w ogóle. Utwór nie trafił na mój debiut od razu, bo wtedy jeszcze nie byłem gotowy, by zaprezentować kawałek światu. Wtedy wydawał mi się za bardzo odsłaniający. Z drugiej strony, prawie zawsze kończę z tak osobistymi piosenkami.

Za produkcję debiutu Caluma Scotta odpowiadają Fraser T Smith, Jayson DeZuzio oraz Oscar Görres. Krążek trafił na 1. miejsce iTunes w ponad 20 krajach, sprzedał się łącznie w nakładzie ponad miliona egzemplarzy i już wkrótce przekroczy barierę 2 miliardów streamów.

Only Human (Special Edition) – lista utworów:
If Our Love Is Wrong
Give Me Something
Rhythm Inside
You Are The Reason
Come Back Home
Stop Myself (Only Human)
Dancing On My Own
Only You
Won’t Let You Down
What I Miss Most
Hotel Room
Good To You
Not Dark Yet
Dancing On My Own (Tiesto Remix)

BONUS TRACKS
Need To Know
No Matter What
Sore Eyes
White Christmas (1 Mic 1 Take/Live From Abbey Road Studios)

(Visited 65 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 21 października, 2018
Close
%d bloggers like this: