Dziś ma miejsce premiera klipu do pierwszego oficjalnego singla łotewskiej grupy Carnival Youth pt. Phantom Planet, zwiastującego nagrany w brazylijskich studiach Red Bulla album Good Luck.

Krążek ukaże się na sklepowych półkach 16 sierpnia, a w ślad za nim zabrzmi na żywo na najlepszych europejskich scenach w ramach największej do tej pory trasy koncertowej zespołu. Album będzie idealnie zbalansowaną kompozycją czystej, niewinnej indie-rockowej radości i młodzieńczej melancholii.

Zapewne niektórzy z Was kojarzą tych uroczych bałtyckich chłopaków z poprzednich 4 albumów – Never Have Enough, No Clouds Allowed, Propeller i wydanego w ich rodzimym języku Viena vilciena.

W tym roku przedstawiają światu kolejne mocne dzieło – tym razem we współpracy z mistrzami gatunku: wyprodukowane jak zawsze przez Gatisa Zakisa, zmiksowane przez zdobywcę Grammy Nicolasa Verhnesa i zmasterowane w Sterling Studios w Nowym Jorku przez Grega Calbiego, który może pochwalić się takim portfolio jak The National, MGMT, Interpol czy Arcade Fire.