Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Filmy

Artyści zatańczyli przeciw nienawiści do piosenki Voo Voo!

Czesław Mozil, Tomasz Organek, Piotr Rogucki, Bovska, Marcelina, Gabi Drzewiecka, Vienio, Olaf Deriglasoff zatańczyli przeciw nienawiści do piosenki Voo Voo!

Spontanicznie uruchomiona akcja Tańczę na nienawiść nabiera rozpędu. W krótkich, 1-minutowych filmikach artyści, dziennikarze, fani zespołu Voo Voo oraz przypadkowe osoby tańczą, nawiązując do tekstu Wojciecha Waglewskiego z piosenki Się poruszam 1, z nowej pyty Voo Voo. Akcja rozpoczęła się od tańca, który przesłała zespołowi jedna ze stołecznych tancerek.

Filmiki ze swoją interpretacją zespół otrzymał również od artystów i dziennikarzy wśród których znaleźli się: Czesław Mozil, Bovska, Marcelina, Olaf Deriglasoff, Vienio, Tomasz Organek, Piotr Rogucki, Gabi Drzewiecka, Krzysztof Trebunia – Tutka, Dagadana, Swiernalis.

Premiera teledysku do utworu Się poruszam 1 miała miejsce 14 stycznia i zbiegła się z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W teledysku wystąpiła i zatańczyła Nadii Vadori-Gauthier, francuska doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

Wszystkie dotychczasowe filmy dostępne są na oficjalnym facebookowym profilu zespołu Voo Voo.

Dołącz do tańca na nienawiść! #tanczenanienawisc:

1. Nagraj jak tańczysz przez 1min do piosenki Się poruszam 1 i umieść filmik na swoim profilu na Facebooku oraz Instagramie
2. Użyj w filmiku muzyki z płyty lub odpal na YouTube
3. Umieścić przy filmie hasztagi: #voovoo #sieporuszam #tanczenanienawisc

Zespół VooVoo umieści wybrane filmy na swoim profilu na Facebooku!

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , Last modified: 2 marca, 2019
Close
%d bloggers like this: