Brytyjskie elektroniczne trio Clean Bandit zaprezentowało kolejny teledysk promujący drugi studyjny album What Is Love? z 2018 roku. W piosence, zatytułowanej Mama gościnnie pojawia się Ellie Goulding.

Mające na koncie Grammy oraz osiem nominacji do BRIT Awards trio w składzie Grace Chatto, Jack Patterson i Luke Patterson, samo wyreżyserowało wideoklip do piosenki. Zaprosiło do udziału w nim również znanego brytyjskiego aktora Neila Morrisseya (m.in. serial Line Of Duty).

Stworzyliśmy scenariusz o chłopcu, którego cudowna moc zostaje mu zabrana w dzieciństwie. Dorasta, będąc zdeterminowanym, aby odzyskać odebrane zdolności. Reżyseria teledysku była dla nas interesującym doświadczeniem – zapewnia Grace Chatto z zespołu Clean Bandit.

Album What Is Love? jest już złoty w USA. Jest następcą znakomitego debiutu New Eyes z 2014 roku. Anglicy połączyli na nowym albumie wszystkie najciekawsze elementy współczesnej muzyki elektronicznej i tanecznej, dodając do tego silne słowa i emocjonalne teksty.