Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Celine Dion z trzema premierowymi utworami!

Celine Dion zapowiada nadchodzącą płytę Courage aż trzema nowymi utworami! To jednak nie koniec niespodzianek od artystki.

Jedna z największych światowych gwiazd muzyki prezentuje aż trzy nowe utwory z oczekiwanej przez wszystkich fanów płyty Courage. Piosenki Imperfections, Lying Down i tytułowa Courage odkrywają rąbek tajemnicy dotyczące eklektycznego wydawnictwa, które pojawi się na sklepowych półkach już 15 listopada.

Każdy z singli pokazuje inne oblicze „odważnego” albumu. Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta będzie mieszanką pięknych ballad, szybszych i energetycznych hitów. Na albumie znajdzie się także udostępniony wcześniej utwór Flying On My Own, który był pierwszym krokiem na nowej ścieżce kariery kanadyjskiej diwy. Przy nowych kompozycjach artystka pracowała między innymi z Davidem Guettą, LP, Stevem Aokim i Sią.

Celine zapowiedziała trasę koncertową po ponad pięćdziesięciu miastach Stanów Zjednoczonych i Kanady. Niedługo można się jednak spodziewać kolejnych niespodzianek. Czy artystka wystąpi w Polsce? Dowiemy się już niebawem!

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Celine Dion Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Celine Dion Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Celine Dion
(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 września, 2019
Close
%d bloggers like this: